Uudis! Online programm 2018.a. - treeni end mugavalt oma kodus

Raseduse ajal toimuvad naise kehas väga suured muutused. Sellegipoolest läheb põhiline fookus pärast sünnitust vastsündinule ja naine jääb kuskile tagaplaanile. Emaks olemine on imeline, kuid iga naine tahab end tunda ka naisena. Normaalne on ju see, et ei valuta kuskilt, ei ole probleeme pidamatusega ja on piisavalt energiat lapsega tegeleda. Vähem tähtis pole kindlasti ka soov saada tagasi raseduseelsesse vormi, seda nii kõhu väljanägemise osas kui ka kehakaalus. Oluline on taastada oma keha pärast igat rasedust ja seda isegi siis, kui sel hetkel erilisi probleeme ei ole. See aitab ennetada probleeme tulevikus või siis nende süvenemist. 

Kõhukliiniku online programmi loome naistele, kes tahavad tunda end oma kehas hästi. Neile, kes soovivad olla tugevad, energilised ja enesekindlad. Ükskõik kas möödas on 6 nädalat või 6 aastat. 

Kõhu- ja vaagnapõhjalihaste online taastusprogramm füsioterapeudi juhendamisel sobib kõigile naistele, aga eriti vajalik on see neile, kellel on:

  • ettevõlvuv kõht, mis häirib igapäevaselt
  • kõhu sirglihase lahknemine ehk diastaas
  • vaagnapõhjaprobleemid (uriini-, gaasi-, roojalekked)
  • selja-, kõhu- ja vaagnavöötmevalud
  • halb kehahoid
  • pärast kõhuseina operatsioone (keisrilõige, laproskoopiat, songaopi jms)

Online programm ei asenda füsioterapeudi vastuvõttu, kuid on võimalus just neile, kes ei saa Tallinnas ja Tartus kliinikusse misiganes põhjusel tulla. 

Image menu: