Raseduse ajal toimuvad naise kehas väga suured muutused. Pärast sünnitust on oluline taastada kontroll, koordinatsioon ja lihastunnetus oma kehatüve lihastes (sh ka vaagnapõhjas). Programm on soovituslik kõikidele sünnitanud naistele, aga sobib suurepäraselt ka siis, kui sünnitusest juba aastaid möödas ja on soov alustada intensiivsemate treeningutega (jooksmine, hüppamine, jõutreening raskustega jms). 

Programmi eesmärk on tugevdada Sind seestpoolt väljapoole, taastada jõud ja funktsioon kehatüvelihastes (kõhu-, vaagnapõhja-, tuhara-, selja-, reielihastes).

Oleme teinud selle Sinu jaoks mugavalt- saad oma kodus, endale sobivas tempos teha harjutusi. Täpsema info saad klikkides sobiva programmi peale. 

Programm sobib ka väiksemate diastaaside puhul (kuni 3 sõrme), kerge uriinipidamatuse, allavajede jms korral.

NB! Tõsisemate probleemide korral soovitame kindlasti pöörduda füsioterapeudi vastuvõtule, sest veebis olevat informatsiooni ei saa pidada ravijuhisteks. 

NB! Kuni eriolukorra lõppemiseni ja kliiniku vastuvõttude taastumiseni on mõlemad programmid -50% soodsamad. Tasumine ülekandega arve alusel. Soovi korral kirjuta: helle@kohukliinik.ee

KLIKI SIIA: 12 nädalane programm “Sinu keha pärast sünnitust”
KLIKI SIIA: 6-nädalane programm “Kõhulihaste treenimine pärast keisrilõiget”