Showing all 4 results

 • Vaagnapõhjale

  Educator®

  Vaagnapõhjalihaste treeningindikaator. Visuaalne abivahend vaagnapõhjalihaste harjutuste õppimiseks. Ideaalne abivahend neile, kes vaagnapõhjalihaste harjutusi tehes tunnevad pingutust, kuid ei ole päris kindlad, kas nad teevad harjutusi õigesti.

 • Vaagnapõhjale

  Aquaflex® tupekuulid

  Aquaflex® vaginaalsed koonused on enimkasutatavad vaagnapõhjalihaste treeningsüsteeme Suurbritannias. Sobib naistele, kellel esineb vaagnapõhjahäireid (uriinilekked, tundetu suguelu), aga ka neile, kes soovivad pärast sünnitust lihaseid efektiivselt treenida. 

 • Vaagnapõhjale

  EZMagic vaagnapõhjalihaste sisemiseks massaažiks

  EZMagic on suurepärane vahend pinges vaagnapõhjalihaste vabastamiseks ja armkoe mõjutamiseks (sünnitusjärgselt). Sobib erinevate probleemide korral: düspareuunia (valuliks seks), vaginism, vulvodüünia, krooniline vaagnavalu. 

 • Vaagnapõhjale

  Pericalm™ + Periform elektrood

  Vaagnapõhjalihaste treeningseade koduseks kasutamiseks. Sobib sünnitusjärgselt vaagnapõhjahäirete korral (pidamatus, tundetu suguelu) vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks. Eriti sobilik neile, kes ei suuda regulaarselt harjutusi teha või harjutusi tehes ei tunne oma lihaseid.