Seoses lapsehoolduspuhkusega ei saa hetkel 1:1 vastuvõtte kliinikutes teha ja sellega seoses ka sünnitusjärgseid skriininguid ja kõhu- ning vaagnapõhjalihaste hindamist (ultraheli, elektromüograafia).

Füsioterapeutide töö seisneb aga väga suures osas ka nõustamises ja teraapiaplaanide koostamises, mida on võimalik tänu suurele kogemusele teha väga edukalt ka videokonsultatsiooni teel.

Mõned näited, mis teemadel saame ka distantsilt abiks olla:
RASEDUS: kõhulihaste treenimine raseduse ajal. Kuidas ennetada diastaasi tekkimist/ suurenemist? Kuidas leevendada erinevaid probleeme (häbemeluuvalu, sabakondivalu, alaseljavalu, põieprobleemid, käte surisemine, tursed kätes ja jalgades)? Kehaline ettevalmistus sünnituseks, efektiivne press jms?
PÄRAST SÜNNITUST: soovitused varajaseks sünnitusjärgseks perioodiks (loomulik/ keisrilõige). Tugivöö- miks vajalik ja kui kaua? Kuidas soodustada maksimaalselt keha loomulikku taastumist esimesel kahel kuul (harjutused, toitumine, kehahoid, ergonoomika)? Leevendused eri vaagnavöötmevalude puhul. Millal ja milliste treeningutega võiks alustada? Jooksmine- testi ennast, ohumärgid?
KÕHU SIRGLIHASE LAHKNEMINE EHK DIASTAAS. Said diagnoosi, mis edasi? Harjutused: tase 1, tase 2 (edasijõudnud). Teadlik treening kogu elu.
VAAGNAPÕHJAPROBLEEMID: kas Kegel harjutused on efektiivsed? Kas harjutusi on vaja teha elu lõpuni? Mida teha kui ei saa aru, kus need lihased on? Mida teha kui see tundub kõige igavam trenn? Tupekuulid? Vaagnapõhjalihaste treeningvahendid?
Samuti kui oled käinud juba kliinikus vastuvõtul, aga Sul on tekkinud erinevad küsimused harjutuste/treeningute/edasise plaani osas.

Seega kui tunned, et Sa vajad spetsialisti nõu KOHE, siis anna teada!

Sisaldab: konsultatsioon + soovitused e-mailile (sh ka harjutuste videod).

HIND: 25 eurot (kuni 30min)

Broneeri aeg siit