Kas sa unistad aktiivsest ja tervislikust elust, kuid sul on raske leida aega ja energiat enda jaoks?

Võibolla sa oled hõivatud ema, kes paneb pidevalt oma pere vajadused enda omadest ettepoole. Võibolla sa enam ei teagi, kes oled sina…

Võibolla oled hoopis edukas ettevõtja, kuid töö ja pere kõrvalt oled ennast täiesti ära unustanud.

Sa tead, et peaksid sööma tervislikumalt, liikuma rohkem, leidma aega trenniks, aga ometi…esimeste takistuste ilmnemisel sa pigem loobud. 

Kuidas ma sind tervise coachina toetan?

Kujuta ette, et mina olen su personaalne coach, kes mõistab emaks ja ka ettevõtjaks olemisega kaasnevaid väljakutseid ning aitab sul vabaneda süütundest, leida tasakaal kõikide kohustuste ja enda heaolu vahel. Saan sulle toeks olla teekonnal, et luua elu, kus saad olla aktiivne ema ja naine, ohverdamata oma pere vajadusi. Kujuta ette kogemust, kus saad olla sina ise ja vabalt arutada eri teemadel ilma hinnanguteta. Kõlab ju hästi?

Kui sa tahad viia ellu muutusi voi luua uusi harjumusi, siis coachina saan olla sinu vastutuspartner. Olla sinu jaoks see, kellega sa endale antud lubadusi jagad ja kes aitab sul ronida redelist üles. Ma aitan su redelit hoida, aga sammud pead sa ise astuma. 

Sellel teel olen sinu hinnanguvaba kuulaja, sinu enesearengu partner, inspireerija ja vajadusel ka nõuandja. Suurem osa vastuseid on aga sinu enese sees olemas. Coachina saan aidata sul need lihtsalt üles leida.

Olen terviseteaduste magister ehk terviseteemad on olnud minu tööks juba viimased 15 aastat. Lisaks olen omandanud ka rahvusvahelise coachi sertifikaadi.

Meie kohtumised on selleks, et sind toetada ja inspireerida!

  • Vaatame su uskumusi ja kogemusi seoses iseendaga, kehapildiga ja tervislike eluviisidega.
  • Töötame sinu eesmärkidega, väljakutsetega ja arengusoovidega.
  • Aitan sul sügavamalt enda sisse vaadata, leida üles oma tegelikud soovid, takistused.
  • Aitan sul leida oma sisemise motivatsiooni ning luua strateegia nende eesmärkide saavutamiseks. 
  • Aitan vähendada piiravaid uskumusi, luua positiivset mõtteviisi.
  • Annan vajadusel soovitusi ja mõtteid liikumiseks, treeninguteks.
  • Kohtumiste vahele annan sulle koduseid väljakutseid ja soovitan iseseisvat lugemist, podcaste.

BRONEERI TUTVUMISKOHTUMINE

Tasuta kohtumise käigus (zoomis kuni 45 minutit) saame tuttavaks, räägime läbi eesmärgid ja motivatsiooni. Kui see kohtumine annab usu edukasse koostöösse, siis sõlmime kokkuleppe.

Kirjuta mulle helle@kohukliinik.ee