Näitan kõiki 7 tulemust

 • Kõhule

  Temtex kinesioteip

  Soovitame kasutada kinesioteipi:

  – raseduse ajal diastaasi ja eriti kaasuva nabasonga puhul (naba punnitab välja)

  – diastaasi ravi ajal kõhulihaste ja sidekoe toetamiseks

 • Treeningvahendid

  Vahurull 90cm

  Sinu isiklik massöör – VAHURULL. Oma keha raskusega rolleri peal lihaste rullimine mõjub nagu massaaž, see on kasulik ja soovitatav kõigile. Roller vabastab põimunud lihaskiude ja aitab viia hapnikurikast verd nendesse lihastesse.

 • Vaagnapõhjale

  Educator®

  Vaagnapõhjalihaste treeningindikaator. Visuaalne abivahend vaagnapõhjalihaste harjutuste õppimiseks. Ideaalne abivahend neile, kes vaagnapõhjalihaste harjutusi tehes tunnevad pingutust, kuid ei ole päris kindlad, kas nad teevad harjutusi õigesti.

 • Vaagnapõhjale

  Aquaflex® tupekuulid

  Aquaflex® vaginaalsed koonused on enimkasutatavad vaagnapõhjalihaste treeningsüsteeme Suurbritannias. Sobib naistele, kellel esineb vaagnapõhjahäireid (uriinilekked, tundetu suguelu), aga ka neile, kes soovivad pärast sünnitust lihaseid efektiivselt treenida. 

 • Määramata

  Kõhukliiniku kinkekaart

  Kinkekaart sisaldab naiste tervise füsioterapeudi esmast konsultatsiooni. Kehtib 6 kuud.

 • Vaagnapõhjale

  Pericalm™ + Periform elektrood

  Vaagnapõhjalihaste treeningseade koduseks kasutamiseks. Sobib sünnitusjärgselt vaagnapõhjahäirete korral (pidamatus, tundetu suguelu) vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks. Eriti sobilik neile, kes ei suuda regulaarselt harjutusi teha või harjutusi tehes ei tunne oma lihaseid. Enne seadme kasutamist soovitame füsioterapeudiga konsulteerida). 

 • Allahindlus! Allahindlus!
  Kõhule

  Ultratone Futura

  Sünnitusjärgse taastumise soodustamiseks on ULTRATONE™ stimulatsioon väga tõhus ja ohutu meetod, kuidas tugevdada kõhu-, tuhara- ja reielihaseid. Eriti hea on see neile, kes ei saa intensiivselt veel oma välimisi kõhulihaseid treenida (nt diastaas), kes ei jõua väga palju kõhulihaseid teha või kes ei tunneta väga hästi oma alakõhulihaseid (nt keisrilõikejärgselt).