Showing all 8 results

 • Vaagnapõhjale

  Educator®

  Vaagnapõhjalihaste treeningindikaator. Visuaalne abivahend vaagnapõhjalihaste harjutuste õppimiseks. Ideaalne abivahend neile, kes vaagnapõhjalihaste harjutusi tehes tunnevad pingutust, kuid ei ole päris kindlad, kas nad teevad harjutusi õigesti.

 • Vaagnapõhjale

  Aquaflex® tupekuulid

  Aquaflex® vaginaalsed koonused on enimkasutatavad vaagnapõhjalihaste treeningsüsteeme Suurbritannias. Sobib naistele, kellel esineb vaagnapõhjahäireid (uriinilekked, tundetu suguelu), aga ka neile, kes soovivad pärast sünnitust lihaseid efektiivselt treenida. 

 • Koolitus

  6-nädalane taastusprogramm “Kõhulihaste treenimine pärast keisrilõiget”

  Kõhulihaste treenimine pärast keisrilõiget või teisi kõhuoperatsioone. Treeni end targalt ja mugavalt kodust lahkumata! Sinu panus: 10 eur/ nädalas (kokku 60 eurot).

 • Vaagnapõhjale

  EZMagic vaagnapõhjalihaste sisemiseks massaažiks

  EZMagic on suurepärane vahend pinges vaagnapõhjalihaste vabastamiseks ja armkoe mõjutamiseks (sünnitusjärgselt). Sobib erinevate probleemide korral: düspareuunia (valuliks seks), vaginism, vulvodüünia, krooniline vaagnavalu. 

 • Koolitus

  12-nädalane programm “Sinu keha pärast sünnitust”

  Kodused harjutused kõhu- ja vaagnapõhjalihastele. Treeni end targalt ja mugavalt kodust lahkumata! Sinu panus: vaid 10 eur/ nädalas (kokku 120 eurot). 

 • Vaagnapõhjale

  Pericalm™ + Periform elektrood

  Vaagnapõhjalihaste treeningseade koduseks kasutamiseks. Sobib sünnitusjärgselt vaagnapõhjahäirete korral (pidamatus, tundetu suguelu) vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks. Eriti sobilik neile, kes ei suuda regulaarselt harjutusi teha või harjutusi tehes ei tunne oma lihaseid. 

 • Kõhule

  Ultratone Futura

  Sünnitusjärgse taastumise soodustamiseks on ULTRATONE™ stimulatsioon väga tõhus ja ohutu meetod, kuidas tugevdada kõhu-, tuhara- ja reielihaseid. Eriti hea on see neile, kes ei saa intensiivselt veel oma välimisi kõhulihaseid treenida (nt diastaas), kes ei jõua väga palju kõhulihaseid teha või kes ei tunneta väga hästi oma alakõhulihaseid (nt keisrilõikejärgselt).