Kellele on Power Plate personaaltreening mõeldud?

  • kõikidele naistele, kes soovivad olla heas vormis, kuid aega on vähe ja otsivad seetõttu kõige efektiivsemat võimalust (minimaalse ajakuluga maksimaalsed tulemused).

Samuti ootame treeningusse sünnitanud naisi:

  • kellel on kõhu sirglihase lahknemine ehk diastaas. Vibratsioontreening aitab aktiveerida kehatüvelihased ja kiirendada taastumist. Suurepärane võimalus kombineerida personaaltreeningut füsioterapeudi poolt määratud koduste harjutustega- aitab hoida motivatsiooni taastusperioodil ja saada parimad tulemused;
  • kes on sünnitanud vaginaalselt, keisrilõikega või kellele on tehtud hüsterektoomia. Alustada saad alates 6 nädalat pärast sünnitust/ operatsiooni. Sobib ka imetamise ajal;
  • kelle laps/ed on juba suurem/ad. Kunagi pole hilja alustada oma kehatüve ja vaagnapõhja tugevdamist;
  • kes soovivad taastada oma vaagnapõhjalihaste funktsiooni (nt uriinilekete, allavajede puhul);
  • kes soovivad kaalu langetada ja paremasse vormi saada sünnitusjärgselt.

NB! Kui sünnitusest on vähem kui 1 aasta, siis on soovitus alustada esmalt:

  • treener Triinu Spriit sünnitusjärgne treening, mille käigus toimub ka PowerPlate treeningu põhimõtete tutvustus/ harjutuste tehnika õppimine. Kliki siia.

NB! PowerPlate ei ole soovituslik rasedatele ja sünnitusjärgselt kui on diagnoositud kõrgenenud lihastoonus vaagnapõhjas või krooniline vaagnavalu. Sellisel juhul soovitame pöörduda:

  • naiste füsioterapeudi Helle Nurmsalu vastuvõtule (vaagnapõhi, kõht, raseduaegsed vaevused). Kliki siia.
  • kiropraktik Gerly Truuväärti vastuvõtule (selja- ja vaagnavalud, rasedusaegsed vaevused). Kliki siia.

MIS ON POWER PLATE?

See on vibreeriv platform, mis stimuleerides loomulikke reflekse, suurendab lihaste aktiivsustaset ja parandab vere-, kudede- ja lümfiringet, tasakaalu, painduvust, lõõgastab ja lõdvestab pinges lihaseid, kiirendab treeningu ettevalmistust ja taastumisaega, vähendab valu.

Power Plate võimendab iga liigutust, lihtsat ja keerulist, mida tavaliseks tehakse maapinnal. Seade on loodud aktiveerima keha loomulikku refleksiivset reaktsiooni vibratsioonile, liigub 25–50 korda sekundis, et lihaseid järjepidevalt ja kontrollitult haarata. Treener valib iga naise jaoks just temale sobiva harjutusvara.

Oma intensiivsuse tõttu on treeningu kestvus lühem, 30minutit.

Naine õpib mõistma, tunnetama ja kogema harjutustega oma keha funktsionaalsust ning oskus kuulata keha signaale ja vastavalt tegutseda.

“Kõik siin elus on vibratsioon“ A.Einstein

Personaaltreening / Duotreening 30 min

40€

NB! Treening toimub ainult Tallinnas Confido Meditsiinikeskuses

Aadress: Veerenni 51, 5.korrus

Riietus: mugav treeningriietus ja -jalanõud

Kaasa võtta oma treeningrätik ja vesi

Triinu Spriit
Rasedusaegne ja sünnitusjärgne treening